عضویت

درود
ضمن خوش آمد خدمت شما همندای گرامی به اطلاع می رساند مراحل عضویت در حزب نیازمند زمان کافی برای ایجاد شناخت متقابل خواهد بود از این رو در ابتدا از صبر و بردباری جنابعالی سپاسگزاری می نماییم.

در قدم اول باید به شما یادآوری نماییم که مرامنامه و اساسنامه حزب را در همین سایت مطالعه کنید و به یاد داشته باشید ارتقا شما از سطح هوادار به سایر سطوح با تاکید بر پذیرفتن این دو سند و سایر سندهای تشکیلاتی(دستورالعملهای داخلی) صورت می پذیرد.
در ابتدا بصورت اجمالی با روند عضویت در حزب آشنا شوید:

۱-شما پس از ثبت نام ،در رده ی هوادار حزب قرار خواهید گرفت.در این رده شما ملزم به پرداخت حق عضویت نیستید،قادر به قبول مسولیت در ارکان نبوده و نیز الزامی به شرکت در برنامه ها نخواهید داشت. به یاد داشته باشید: “تکمیل فرم در خواست عضویت در سایت به معنای عضویت در حزب نیست”. در این سطح می توانید در گروه های مجازی حزب حضور یافته و در برنامه های عمومی و آموزشی و جلسات کمیته ها به دلخواه و به عنوان عضو ناظر شرکت کنید.

۲-در صورت تمایل به فعالیت و ارتقا تشکیلاتی با تقاضای شما از کمیته تشکیلات به سطح هوادار همکار ارتقا خواهید یافت.در این سطح شما برای پرداخت حق عضویت به کمیته مالی معرفی می شوید. همچنین از میان کمیته ها،دفاتر و شاخه های حزب به میل خود و متناسب با علایق تان یک یا تعدادی را جهت فعالیت انتخاب خواهید کرد و به مسولان آنها معرفی خواهید شد. پس از بررسی توسط ارکان و تایید روسای کمیته ها می توانید در جلسات تشکیلاتی و تصمیم گیری کمیته ها حضور یافته و در تصمیم سازی کمیته ها با نظر مسول کمیته شرکت کنید. همچنین شما می توانید بصورت ناظر در شورای عمومی حزب حضور یابید و نیز می توانید مسولیت برنامه ها و یا “سرپرستی کمیته” های مختلف حزب را با تایید شورای مرکزی ، روسای شاخه ها ،دفاتر و کمیته ها برعهده داشته و بصورت اختیاری در برنامه های آموزشی مجازی و حضوری شعبه حضور به هم رسانید. نوع فعالیت شما در این رده ملاک تصمیم گیری در خصوص ارتقا به عضویت آزمایشی می باشد.

۳-بعد از مدتی و انجام ارزیابی اولیه (سه الی شش ماه) با تصویب کمیته تشکیلات در لیست ارزیابی عضویت آزمایشی قرار خواهید گرفت {توجه: پس از گذشت یکسال از فعال بودن شما و انجام  ارزیابی عملکردتان و همچنین کسب حد نصاب امیتاز ارزیابی عملکرد توسط شما و شرکت در یک کنگره بصورت ناظر، زمینه برای مصاحبه شما برای تبدیل شدن به عضو رسمی فراهم می گردد}.در سطح عضویت آزمایشی، شما می توانید در تصمیمات شورای عمومی شعبه حق رای داشته باشید.می توانید به عنوان روسای کمیته ها و شاخه ها انتخاب شوید.در این سطح ۱-حضور در دوره های آموزشی حزب ،۲-پرداخت به موقع حق عضویت ، ۳-شرکت در فعالیتهای میدانی ۴-قبول مسولیت در ارکان و ۵-نوشتن مقالات در سایت حزب به عنوان امتیازات شما در ارزیابی عملکرد و ارتقا تشکیلاتی لحاظ خواهد شد.

۴-پس از یکسال از سپری شدن عضویت فعال آزمایشی و حضور در یک کنگره بصورت عضو ناظر، فعالیت و یا اثرگذاری بارز شما در رشد و ارتقا حزب ، کمیته ی تشکیلات بعد از استعلام از کمیته هایی که در آن فعال بوده اید وضعیت تبدیل عضویت شما از آزمایشی به رسمی را بررسی خواهد نمود .پس از تایید عضویت رسمی تان توسط کمیته تشکلات شعبه و کمیته تشکیلات مرکز شما عضو رسمی حزب و دارای حق رای در تمام سطوح شورای عمومی شعبه و کنگره سراسری حزب خواهید بود. در این سطح با تایید و دعوت شورای مرکزی شعبه می توانید در جلسات شورای مرکزی بصورت ناظر و یا مشاور حضور به هم رسانید. می توانید جهت عضویت در شوراهای ارکان حزب کاندید شوید.

حال با توجه به مطالب فوق می توانید در صورت تمایل مراحل عضویت را به شرح زیر طی نمایید:

ابتدا برای عضویت در شعبه ی خوزستان حزب ندای ایرانیان باید به آدرس زیر رفته و فرم الکترونیکی را بطور کامل پر کنید:

فرم عضویت در حزب ندای ایرانیان

پس از تکمیل فرم در یکی از دو حالت زیر قرار خواهید داشت:

۱-شما تمایلی به فعالیت در حزب نداشته و صرفا علاقه دارید هوادار حزب باقی بمانید.در این حالت به شماره ی ۰۹۳۵۵۹۲۳۸۵۶ پیامکی شامل اسم و فامیل،اسم شهر محل سکونت و کلمه ی “هوادار” را ارسال کنید:
برای مثال)

رسول احمدی.اهواز.هوادار

۲-شما تمایل دارید در حزب فعالیت داشته و روند رشد تشکیلاتی را طی کنید.در این حالت به شماره ی ۰۹۳۸۴۷۱۹۰۴۸ پیامکی شامل اسم و فامیل،شهر محل فعالیت،کمیته ی مورد علاقه و کلمه ی “همکار” را ارسال کنید
برای مثال)

رضا محمدی،ایذه،شاخه جوانان،همکار

پس از انجام این مراحل به آدرس زیر وارد شوید و فرم تقاضای صدور کارت عضویت حزب را تکمیل کنید،برای این بخش نیازمند یک عکس پرسنلی کم حجم با زمینه سفید هستید:

فرم صدور کارت 

 

 

Rating: 3.0. From 1 vote.
Please wait...
css.php