۸:۳۱:۱۲ - یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
غلامحسین کرباسچی: اینکه دولت سخنگو ندارد یعنی دولت سخنی ندارد که بگوید
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی درباره خالی بودن جایگاه سخنگویی گفت: وقتی که کسی نیست تا حرف دولت را بزند، مردم هم حرف دولت را نمی‌‌فهمند/ دولت سخنی برای گفتن داشته باشد، سخنگو را پیدا می‌کند.   غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی درباره خالی بودن صندلی سخنگوی دولت بعد از ۱۰۹ روز گفت: خب این […]

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی درباره خالی بودن جایگاه سخنگویی گفت: وقتی که کسی نیست تا حرف دولت را بزند، مردم هم حرف دولت را نمی‌‌فهمند/ دولت سخنی برای گفتن داشته باشد، سخنگو را پیدا می‌کند.

 

غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی درباره خالی بودن صندلی سخنگوی دولت بعد از ۱۰۹ روز گفت: خب این یعنی اینکه دولت سخنی ندارد که بگوید به خاطر همین سخنگو ندارد. اگر سخنی برای گفتن داشته باشد حتما سخنگوی خود را پیدا می‌کند.

دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی در ادامه در پاسخ به این سوال که تبعات خالی بودن این جایگاه چیست؟ و نبود سخنگو در دولت چه تاثیری بر وضعیت دولت خواهد داشت، عنوان کرد: تبعات آن هم همین است که رابطه مردم با دولتشان قطع است. وقتی که کسی نیست تا حرف دولت را بزند، مردم هم حرف دولت را نمی‌‌فهمند و دیگران می‌آیند و هرگونه که می‌خواهند وضعیت را تفسیر می‌کنند.

کرباسچی در ادامه درباره بی‌انگیزگی دولت برای انتخاب فردی برای پر کردن جایگاه سخنگو گفت: بالاخره لابد احساس ضرورتی در این جهت نمی‌کنند. شاید چون خیلی هم حرفی برای گفتن نداشته باشند.

 

منبع:

http://eslahaatpress.com/News/18585

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ثبت نظر

نام:

رایانامه:

متن:

css.php