۱۶:۳۳:۴۴ - جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گزیده۴۸کتاب این سه زن
روزنامه سیاست ما (روزنامه ایران تیمورتاش) از جمله مطالب پرسروصدایی که چاپ کرد یادداشت هایی از محبس تیمورتاش بود. این آرزوی دیگر ایران بود که همیشه می خواست یادداشت هایی را که در همه این سال ها، همچو شیئی گران و ارزشمند حفظ کرده بود منتشر شود. یادداشت اول را تیمورتاش وقتی نوشت که محاکمه […]

روزنامه سیاست ما (روزنامه ایران تیمورتاش) از جمله مطالب پرسروصدایی که چاپ کرد یادداشت هایی از محبس تیمورتاش بود. این آرزوی دیگر ایران بود که همیشه می خواست یادداشت هایی را که در همه این سال ها، همچو شیئی گران و ارزشمند حفظ کرده بود منتشر شود.
یادداشت اول را تیمورتاش وقتی نوشت که محاکمه نشده بود و در خانه تحت نظر بود و شنیده بود اتهام او این است که مقداری لیره انگلستان از بانک ملی به ۶۰ ریال خریده و وقت بازگرداندن آنها را ۹۰ ریال محاسبه کرده است. تیمورتاش نوشته بود: «من خوب می دانم که هیچ وقت ارز خارجی از بانک ملی نه به نرخ روز و نه به قیمتی گرانتر یا ارزانتر نخریده ام. اگر می توانستم در یک محکمه بی طرف حضور پیدا کنم نه تنها کذب این مدعا را ثابت می کردم، بلکه می توانستم کلک تقی زاده و دست مرموزی را که سرنخ آنها را در دست دارد به دنیا نشان دهم و مفتضح کنم. اما در اینجا چنین اندیشه ای خطاست و اگر بگویم می خواهم در دادگاهی منصفانه حاضر شوم کسی به حرف من ترتیب اثر نخواهد داد. خوب می دانم که حکم فنای من صادر شده است».
در ادامه این یادداشت تیمورتاش نسب به سرنوشت علی اکبر داور دوست خود ابراز نگرانی می کند و فاش می کند که او نیز در خطر است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ثبت نظر

نام:

رایانامه:

متن:

css.php