۲۲:۲۵:۴۸ - شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مصاحبه با وب سایت ندای خوزستان
مهرداد ارزانی مسئول شاخه جوانان شعبه خوزستان حزب ندای ایرانیان
مهرداد ارزانی رییس جدید شاخه جوانان شعبه خوزستان حزب ندای ایرانیان در مصاحبه با سایت ندای خوزستان گفت: مهرداد ارزانی بیرگانی هستم متولد سال ۱۳۷۴ در اهواز.کارشناس مکانیک جامدات و طراح پروژه هایCAD. ازسال ۹۰ با انتخابات مجلس شورای اسلامی وارد فضای سیاسی شدم و فعالیت سیاسی من رسما از سال ۹۲ همزمان با انتخابات […]

مهرداد ارزانی رییس جدید شاخه جوانان شعبه خوزستان حزب ندای ایرانیان در مصاحبه با سایت ندای خوزستان گفت:

مهرداد ارزانی بیرگانی هستم متولد سال ۱۳۷۴ در اهواز.کارشناس مکانیک جامدات و طراح پروژه هایCAD. ازسال ۹۰ با انتخابات مجلس شورای اسلامی وارد فضای سیاسی شدم و فعالیت سیاسی من رسما از سال ۹۲ همزمان با انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد و پس از انتخابات مجلس دهم به بواسطه ی ورود به حزب ندای ایرانیان افزایش پیدا کرد.

ابتدا به پیشنهاد یکی از دوستانم با این حزب آشنا شدم و پس از مطالعه و تحقیق درمورد مرامنامه، اساسنامه، بینش و نگرش این حزب، آن را انتخاب کردم.
این حزب را بعنوان‌حزبی که فردسالار و صرفا لابی محور و جزو احزاب فصلی و انتخاباتی نیست و به جوانان به چشم پوستر چسبان و سیاهی لشکر نگاه نمیکند شناختم. اینکه در این حزب دغدغه‌ی اجتماعی بر دغدغه‌ی سیاسی ارجحیت داشت برایم بسیار جذاب بود و بنظرم حزب ندای ایرانیان در میان تمام احزاب ایران بنوعی سنت شکنی کرده بود، بدین ترتیب وارد این حزب شدم.

بخوبی به یاد دارم به محض ورود مسوول کمیته تشکیلات شعبه به گرمی از من استقبال کرد و ارکان و شاخه های حزب را برای من توضیح دادند، از حق نگذریم اعضای ارشد حزب مانند یک مشاور و دوست در دسترس و کنار جوانان هستند. به انتخاب خود به شاخه جوانان آمدم. مدتی به عنوان هوادار برنامه های حزب را دنبال می کردم و پس از آن به عنوان عضو آزمایشی شاخه جوانان فعالیتم را در این شاخه شروع کردم.به مرور زمان فعالیتم  در این شاخه افزایش یافت و در کنار دیگر جوانان با جان و دل کار می‌کردیم از هیچ تلاشی برای پیشبرد اهداف حزب چشم پوشی نمی کردیم که به همین سبب در گام بعد صلاحیتم برای شرکت در کنگره‌ی حزب تایید شد و در مرحله‌ی بعد با اجماع نظر شورای مرکزی بعنوان ریاست شاخه جوانان انتخاب شدم. لازم میدانم از زحمات بی‌بدیل دوست و ‌برادر عزیزم نوید جراح که بمدت سه سال تصدی این پست را برعهده داشت تشکر و قدردانی کنم.

ریاست شاخه جوانان در حزب ندای ایران مسوولیت سنگینی است زیرا که این حزب مهمترین سرمایه‌ی خود را جوانان میداند، و محور تمام برنامه ها جوانان هستند.امیدوارم که بتوانم با کمک جوانان حزب در جهت پیشبرد برنامه های حزب در استان و بهبود فضای سیاسی اجتماعی و فرهنگی اثرگذار باشیم.

معتقدین اعضای یک سازمان مانند حلقه‌های یک زنجیرند،اگر این حلقه ها بهم بپیوندند تشکیل یک زنجیر می دهند که در سخت ترین فشارها تاب خواهد آورد و درغیر اینصورت فقط حلقه‌های جدا خواهند بود.
اولویت ما همگرایی میان جوانان حزب و تقویت پتانسیل و ظرفیت موجود در جوانان و ایجاد یک بستر صمیمانه میان اعضا است
در مرحله دوم فعال کردن شاخه جوانان حوزه ها و در مرحله‌ی سوم اجرای برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی با همکاری سایر کمیته ها را پیش خواهیم برد.
گام چهارم جذب حداکثری جوانان از بدنه‌ی اجتماعی و دانشگاهی است و در مرحله  پنجم آموزش و میدان دادن به جوانان برای تجربه اندوزی و اثبات توانایی هایشان و واگذاری مسوولیت های بیشتر به آنها را پیش خواهیم گرفت.هدف نهایی ما در فاز ششم حضور موثر نیروهای جوان اصلاح طلب به ویژه جوانان حزب ندای ایرانیان در رقابتهای انتخاباتی است‌.

در پایان لازم است یادآوری کنم، حزب ندای ایرانیان از جمله احزابی بوده که از بدو تاسیس فشارهای زیادی از  هر سو به آن وارد شده، بی‌پرده بگویم خنجر از پشت و تیغ از فرق خورده، ولی با تکیه بر قدرت ایمان و پتانسیل جوانان و صدالبته  کادرهایی قوی و حرفه ای توانست به یکی از پرطرفدارترین و تاثیر گذارترین احزاب کشور تبدیل شود و جایگاه خوبی برای خود در عرصه‌‌‌ی سیاست کشور بدست آورد. جوانان در ندای ایرانیان بار دیگر ثابت کردند اگر به جوانان اعتماد شود دست آوردها چشمگیر خواهند بود، معتقدیم که بخاطر ماهیت جوان این حزب  آینده‌ی خوبی در انتظار  آن است، زیرا که این جوانان در سنین پایین آزمون خطا کرده و آبدیده  و پخته می‌شوند و زمانی که به رده های بالاتر برسند نیروهای استخوان داری هستند که می‌توانند به بهترین صورت ممکن به کشور و استانشان خدمت کرده و در راه ساختن ایرانی آباد و مقتدر موثر باشند.
در پایان از توجه کمیته اطلاع رسانی شعبه و فرصتی که در اختیار اینجانب قرار داده  شده و صبوری خوانندگان سپاسگزاری کرده و  برای تمام جوانان ایران زمین و بخصوص جوانان ندای ایرانیان آرزوی موفقیت دارم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ثبت نظر

نام:

رایانامه:

متن:

css.php