۲۰:۳۷:۰۳ - پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیانیه ی حزب ندای ایرانیان حوزه ایذه ؛ ایذه شهری تبعیدگاهی نیست
چندی پیش در فضای مجازی خبری منتشر و دست به دست گردید،که موجی از ناراحتی،آزردگی،و نا امیدی را در بین مردمان ایذه منتشر کرد،موضوع ان در مورد انتقال یک تبعیدی به شهرستان ایذه،آن هم نه یک شخص عادی،بلکه مجرمی که جرمش مشارکت در قتل شش نفر بوده. شهرستان ایذه یک شهرستان محروم و با یکی […]

چندی پیش در فضای مجازی خبری منتشر و دست به دست گردید،که موجی از ناراحتی،آزردگی،و نا امیدی را در بین مردمان ایذه منتشر کرد،موضوع ان در مورد انتقال یک تبعیدی به شهرستان ایذه،آن هم نه یک شخص عادی،بلکه مجرمی که جرمش مشارکت در قتل شش نفر بوده.
شهرستان ایذه یک شهرستان محروم و با یکی از پایین ترین رتبه ها در بین شهر های کشور از نظر محرومیت از تسهیلات زندگی و مظاهر رفاه و آسایش است،و بصورت خود بخود و ناخودآگاه روحیه برای زندگی در بین مردم این شهر بسیار پایین تر از دیگر مردم کشور میباشد،حال اینکه چرا وضعیت شهرستان ما که گاها با القابی مثل شهر سنگ نوشته ها،زادگاه کوروش کبیر،اولین پایتخت حکومت عیلامی و ….از آن یاد میشود.
ایذه با داشتن قدمتی به اندازه تمام تاریخ ایران،و با داشتن مردمانی پاک که همیشه حامی و پشتیبان و دوستدار نظام،رهبری و قانون اساسی بوده اند،نباید اینگونه مورد بی مهری قرار گرفته که تبدیل به زباله دانی برای تمامی جانیان و خلافکاران شود،چرا که حق این مردم نجیب نیست که علاوه بر داشتن استرس های روزانه و سالانه معاش و معیشت،حال استرس دیگری که همان حس نبود امنیت بدلیل انتقال و وجود تعداد زیادی تبعیدی در شهر است را تحمل کنند،مردمان این سرزمین شایسته و بایسته بهترینها میباشند،نه شایسته حضور و همنشینی با عده ای از تبعیدیانی که جنایات هولناکی را مرتکب شده اند.
حزب ندای ایرانیان حوزه ایذه،تبعید شدن و انتقال یک مجرم جانی که به جرم معاونت در قتل شش نفر به ایذه را شدیدا محکوم کرده و خواستار خروج هر چه سریعتر این شهرستان توریستی و تاریخی ازسر لیست شهرهای تبعید پذیر کشور میباشد. و از مسئولین ذیربط، انتظار میرود که تمام اقدامات،تلاش ها و فشارهای لازم به جهت خاتمه این وضعیت و بیرون آوردن شهرستان از یک شهر تبعید پذیرازجانب ایشان صورت گیرد،چرا که یکی از خواسته های اساسی و یکی از دغدغه های مردم بوده و هست،در این راه هر گونه کمکی که از جانب ما و دوستانمان لازم باشد و بر بیاید کوتاهی نخواهیم کرد.
حزب ندای ایرانیان حوزه ایذه

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ثبت نظر

نام:

رایانامه:

متن:

css.php