۹:۲۵:۳۹ - یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیانیه حزب ندای ایرانیان در خصوص موج ریزگردها و قطعی آب و برق در اهواز
بسمه تعالى در سی و هشتمین سالگرد به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی، مردم خوزستان که نقش بسزایی در فجر پیروزی داشتند، شاهد بروز شرایطی دور از انتظارند. چند صباحی است که قطع مکرّر برق و آب در ساعاتی زندگی را برای مردم دشوار نموده ، در آخرین رخداد بیش از ۱۲ ساعت قطعی همزمان آب […]

بسمه تعالى

در سی و هشتمین سالگرد به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی، مردم خوزستان که نقش بسزایی در فجر پیروزی داشتند، شاهد بروز شرایطی دور از انتظارند. چند صباحی است که قطع مکرّر برق و آب در ساعاتی زندگی را برای مردم دشوار نموده ، در آخرین رخداد بیش از ۱۲ ساعت قطعی همزمان آب و برق در ۲۳ بهمن ماه در تمام شهر اهواز و یازده شهرستان دیگر، بدون هیچگونه آمادگی قبلی، حس ناخوشایندی را در قلب مردمی که روزی قبل، دوشادوش سایر هموطنان حماسه آفریدند، بوجود آورد.
بروز چنین شرایطی در کنار موج ریزگردها، آلودگی های ناشی از صنایع، بیکاری، فقر، نابودی کارون عزیز و… را نمی توان صرفا به حادثه و اتفاقات غیر منتظره مرتبط دانست.

از سوی دیگر در این وانفسا گروهی به دنبال صید ماهی از آب گل آلود. باید به اندیشه هایی که برای تضعیف و تخریب دولت از هر چالش و محنتی استفاده می کنند هشدار داد؛ که دامن زدن به بی اعتمادی میان دولت و ملت فرجام نیکی برای ایران نخواهد داشت و همچنین اتحاد مردم خوزستان را برای احقاق حقوق شان خدشه دار می نماید.

حزب ندای ایرانیان شعبه خوزستان پیشنهاد می کند تا تمهیدات لازم برای جلوگیری از بروز چنین شرایطی اندیشیده شود و از طرق مقتضی شهروندان در جریان بهبود در زیرساختها، احیا محیط زیست و بهبود شرایط اجتماعی و اقتصادی قرار گیرند.

همچنین بر دولتمردان واجب است که با تمام توان به دلجویی از مردم برآمده و به گونه ای عمل کنند که در افق معقولی اثرات خوشایند اصلاح امور و تغییر وضعیت برای شهروندان خوزستان قابل لمس باشد.

بی شک زحمات شبانه روزی کسانیکه صادقانه در پی خدمت به ایران و ایرانی اند از چشمان تیزبین مردم خوزستان دور نخواهد ماند.

بیاد بسپاریم که در مسیر بهبود شرایط اجتماعی، اقتصادی و… خواست شهروندان، پیگیری آنها و تعهد مدیران به ایجاد تغییر، لازم و ملزوم یکدیگرند.

حزب ندای ایرانیان، شعبه خوزستان

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ثبت نظر

نام:

رایانامه:

متن:

css.php